Nominace na utkání
Pondělí 27.2. dohrávka mistr.utkání.
Sraz 14:15
Přerov - Prostějov 15:15 - 16:30
Nominace: Gremlica, Ryšavý, Kováč, Hlobil, Kolář, Němec F., Němec J., Žaroský, Schenk J., Metelka, Bednář.
Omluvenky ihned nebo nejpozději do sobotního večera formou sms na tel.724764701.
Pondělí 27.2. dohrávka mistr.utkání.
Sraz 15:45
Přerov - Olomouc 16:45 - 18:00
Nominace: Šejba, Rohan, Ambruz, Matyáš, Rybka, Macháček, Kratochvíl, Králík, Gregůrek, Beneš, Bluma.
Omluvenky ihned nebo nejpozději do sobotního večera formou sms na tel.724764701.
Nominace na utkání
Neděle 26.2.mistr.utkání v Přerově
Sraz 9:00
Přerov - Šumperk 10:00 - 11:15
Nominace: Gremlica, Rohan, Matyáš, Ryšavý, Macháček, Rybka, Kratochvíl, Králík, Gregůrek, Beneš, Bluma.
Omluvenky ihned nebo nejpozději do čtvrtečního večera formou sms na tel.724764701.
Nominace na utkání
Sobota 25.2. mistr.utkání v Šumperku
Šatna v Přerově bude otevřena 11:15-11:30
Sraz v Šumperku 12:45
Zápas od 13:45
Nominace: Šejba, Rohan, Matyáš, Macháček, Ambruz, Rybka, Kratochvíl, Králík, Kováč, Beneš, Bluma.
Omluvenky ihned nebo nejpozději do čtvrtku 12:00 formou sms na tel.724764701.
Nominace na utkání
V neděli 19.2.zápas s Kometou Brno v Přerově.
Sraz 15:00
Zápas 16:00 - 17:15
Nominace: Gremlica, Šejba, Rohan, Matyáš, Ambruz, Macháček, Rybka, Kratochvíl, Procházka, Králík, Gregůrek, Beneš, Kováč, Ryšavý, Hlobil, Schenk J., Kočara.
Omluvenky ihned nebo nejpozději do čtvrtku 12:00 smskou na 724764701.
Nominace na utkání
V sobotu 4.2. mistr.utkání v Uničově.
Šatna ZS Přerov 7:30-7:45
Sraz ZS Uničov 8:45
Utkání 9:45 - 11:00
Sestava: Gremlica, Ambruz, Kolář, Matyáš, Macháček, Rohan, Mozr, Ryšavý, Hlobil, Kočara, Schenk J.
V neděli 5.2. mistr.utkání v Prostějově.
Šatna ZS Přerov 9:45-10:00
Sraz ZS Prostějov 10:45
Utkání 11:45-13:00
Sestava: Šejba, Ambruz, Macháček, Rohan, Králík Mozr, Bluma, Vyroubal, Koudela, Němec J., Němec F., Žaroský.
Omluvenky formou sms na tel.724764701 do čtvrtečního večera.
Nominace na utkání
V neděli 29.1.2017 mistrovské zápasy v Přerově:
1.skupina
sraz 10:30
zápas od 11:30
Sestava: Gremlica, Koudela, Rohan, Matyáš, Ambruz, Rybka, Macháček, Kratochvíl, Procházka, Gregůrek, Beneš.
2.skupina
sraz 12:00
zápas od 13:00
Sestava: Šejba, Kováč, Ryšavý, Hlobil, Kočara, Kolář, Němec F., Němec J., Schenk J., Metelka, Žaroský.
Omluvenky smskou do čtvrtku 26.1. 18:00 na tel.724764701.
Nominace na utkání
Sobota 28.1.2017 mistrovská utkání v Olomouci
1.skupina
šatna bude otevřena od 9:30-9:45
sraz v Olomouci 10:15
zápas se hraje od 11:15
Sestava: Gremlica, Gregůrek, Beneš, Hlobil, Kočara, Kolář, Němec F., Němec J., Schenk J., Metelka, Žaroský.
2.skupina
šatna bude otevřena 11:30-11:45
sraz v Olomouci 12:15
zápas se hraje od 13:15
Sestava: Šejba, Koudela, Rohan, Matyáš, Ambruz, Rybka, Macháček, Kratochvíl, Procházka, Kováč, Ryšavý.
Omluvenky smskou do čtvrtku 26.1. 18:00 na tel.724764701.
Nominace na utkání
Sobota 21.1.2017 Přerov
od 11:15 hod.mistrovské utkání ročníku 2007 v Přerově. Přerov A - Olomouc B.
Sraz 10:15
Nominace:Gremlica, Matyáš, Ambruz, Rybka, Procházka, Kratochvíl, Koudela, Macháček, Gregůrek, Rohan, Beneš, Kováč, Ryšavý.
Omluvenky smskou na 724764701 do pátku 20.1. 12:00!!
Neděle 22.1.2017 Přerov
od 11:30 hod.mistrovské utkání ročníku 2007 v Přerově. Přerov B - Šumperk.
Sraz 10:30.
Nominace:Šejba, Matyáš, Ambruz, Rybka, Rohan, Koudela, Macháček, Kováč, Ryšavý, Kolář, Vyroubal, Hlobil, Kočara.
Omluvenky smskou na 724764701 do pátku 20.1. 12:00!
Nominace na utkání
Sobota 14.1.2017 ZS Šumperk
Sraz ZS Šumperk 14:15, zápas začíná 15:15
Nominace: Šejba, Ambruz, Gregůrek, Koudela, Macháček, Matyáš, Rohan, Rybka, Beneš, Bluma, Kratochvíl, Mozr, Procházka.
Omluvenky formou sms co nejdříve, nejpozději do středečního večera 11.1.
Tréninky
- 1. třída: 4. 1. po tréninku 12:30-13:30
- 2. třída: 6. 1. po tréninku 7:15 - 8:15
- 3. třída: 6. 1. po tréninku 7:15 - 8:15
- tréninková skupina C: 4. 1. po tréninku 6:00-7:00 (trénink 5.1. 13:30 - 14:30 dovezem/odvezem)
- tréninková skupina B: 4. 1. po tréninku 8:30 - 9:30 (trénink 6.1. 6:00 - 7:00 dovezem/odvezem)
- tréninková skupina A: 6. 1. pro tréninku 18:00-19:00
- MD: 1.1. po tréninku 15:00-16:00 se přesunou do kabiny juniorů,
po zápase 3. 1. se přestěhují do kabiny hostů č. 15, kterou vyklidí v pátek 6. 1. po tréninku 18:00 -19:00 - SD + JUN vyklízí šatny 6. 1. před odjezdem na mistrovské utkání
- v prostoru šaten a vestibulu je pohyb osob omezen akreditacemi, není možno vstupovat bez povolení security
- v prostoru zimního stadionu je v průběhu utkání vstup na ZS zdarma